Consultant / agent imobiliar

Hausburg Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam colegi/colege pentru a lucra alaturi de noi ca si consultant / agent imobiliar.
Descrierea jobului:

- prospеctarеa piеtеi imobiliarе;

- idеntificаrеa si implеmеntаrеa celоr mai bunе solutii pеntru cliеnti;

- promovаrea ofertеlor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie;

- vizionarea ofertelor imobiliare;

- intermedierea tranzactiilor imobiliare;

- disponibilitatea si capacitatea de a aborda situatii necunoscute si de a mentine interesul clientilor; negocierea contractelor.

CERINTE

Bunul simt, maturitatea, seriozitatea, precum si educatia peste medie, sunt obligatorii.

- experienta in vanzari.

- abilitati de comunicare si negociere.

- atitudine pozitiva.

- disponibilitate pentru deplasari si activitate de teren.

- dorinta de a castiga peste medie.

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru placut.

Suport pe toata perioada colaborarii.

Salariu fix+procent.

Punctul de lucru se afla in zona Mall Vitan.

Agentie imobiliara axata pe vanzarea imobilelor din zona de sud-est a Bucurestiului.