Consultant / agent imobiliar

Hausburg Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospеctarеa piеtеi imobiliarе;
- idеntificаrеa si implеmеntаrеa celоr mai bunе solutii pеntru cliеnti;
- promovаrea ofertеlor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie; vizionarea ofertelor imobiliare;
- intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- negocierea contractelor.

CERINTE

Candidatul ideal:
Bunul simt, maturitatea, seriozitatea, precum si educatia peste medie, sunt obligatorii.
Experienta in vanzari.
Experienţa în domeniul imobiliar constituie avantaj, dar nu este obligatorie.
Abilitati de comunicare.
Atitudine pozitiva.
Disponibilitate pentru deplasari si activitate de teren.
Dorinta de a castiga peste medie.
-Disponibilitatea si capacitatea de a aborda situatii necunoscute si de a mentine interesul clientilor;

BENEFICII OFERITE

Un mediu de lucru placut.
Suport pe toata perioada colaborarii.
Salariu fix+procent.
Punctul de lucru se afla in zona Mall Vitan.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie imobiliara axata pe vanzarea ansamblurilor noi.