Consilieri vanzari

SC ROMFIRE PROTECT SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSILIER VANZARI-vertical design

CANDIDATUL IDEAL pentru Consilier Vanzari:
- Studii superioare (de preferinta tehnice);
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Permis de conducere;
- Experienta pe un post similar de minim 2 ani (vanzari in domeniul tehnic);
- Abilitate de a lucra atat individual cat si in echipa;
- Abilitati de comunicare , negociere, organizatorice, flexibilitate, imaginatie, spirit analitic.

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII Consilier Vanzari:
- Realizeaza prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei ;
- Mentine si consolideaza relatiile cu clientii existenti in portofoliu companiei;
- Dezvolta portofoliul de clienti al companiei;
- Identifica necesitatile clientilor si ii consiliaza pentru alegerea celei mai bune solutii tehnice si comerciale;
- Negociaza, semneaza contractele comerciale si monitorizeaza derularea acestui urmarind respectarea obligatiilor contractuale fata de clienti.
Suntem in permanenta in cautare de persoane care:
- Au simtul responsabilitatii
- Au o atitudine pozitiva
- Lucreaza in echipa in baza respectului reciproc
- Au ambitia de a invata si de a creste
Si oferim:
- Mediu de lucru armonios
- Pachet salarial competitiv
- Pachet de beneficii diverse
- Programe de training in tara si strainatate
- Acces la cele mai recente inovatii din domeniu prin participare la expozitii de profil
- Activitati de consolidare a echipei.