Consilier / Vanzator

S1 Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania S1 Professonal, reprezentant exclusiv a produselor Mounir și Seamless1 în Grecia si Cipru datorita extinderii operatiunilor in Romania caută vânzător/oare pentru produse profesionale de coafură.

• Vizită zilnică la coaforuri din zona care vor fi desemnați pentru comenzi și promovarea produselor de coafură
• Dezvoltarea/Management listei de clienți

CERINTE

• Absolvent al învățământului superior
• Experiența în vânzări (minimum 5 ani)
• Experiența in Colorimetrie
• Cunoștințe operare PC MS Excel, Word, Power Point.
• Abilitați foarte bune de comunicare și relaționare
• Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor
• Personalitate plăcută
• Permis de conducere
• Engleză - Mediu
• Cunoașterea limbi Grecești este considerată o calificare suplimentară

BENEFICII OFERITE

• Venituri in funcție de performanta candidatului (salariu minim)
• Bonusuri in funcție de vânzări
• Masina si telefon la dispozitie

S1 Professional Ltd a fost fondată în 2013 și gestionează un set de produse professioniste de coafură formate din mărci cunoscute pe piața mondială.