Consilier vanzari produse de lux

Cadolines Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Consilierea clientilor cu privire la produsele disponibilie in functie de exigentele si bugetele acestora.
- Participarea la amenajarea si intretinerea magazinul
- Introducerea zilnica a operatiunilor de casa (registru de casa, raport gestiune, fisa inventar etc)

CERINTE

Cautam persoana prietenoasa, iubitoare de frumos, atenta la detalii pentru a consilia clientii care ne viziteaza in magazinul nostru din Baneasa Shopping City.

Cerinte:
- orientarea catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor si dointelor acestora
- spirit comercial
- prezenta placuta si ingrijita
- cunoasterea limbii engleze
- experienta pe o pozitie similara si/sau studii superioare constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariu fix atractiv si bonus pentru atingerea target-ului acordat lunar.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.
- Training si Coaching
- Mediu de lucru placut.