ASISTENT VANZARI BIJUTERII, SCHIMB VALUTAR SI AMANET - Centrul Comercial BALOTESTI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei avea de facut:
Vei consilia clientii privind vanzarea bijuteriilor;
Vei efectua platile si incasarile;
Vei verifica si vei evalua garantiile;
Vei intocmi documentele pentru acordarea imprumuturilor;
Vei pastra evidenta primara a actelor in punctul de lucru.

CERINTE

Este necesar doar:
Sa ai studii medii sau superioare (obligatoriu diploma de bacalaureat);
Sa-ti placa sa comunici cu oamenii;
Sa fii atent la detalii;
Sa ai abilitati de operare PC.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile tale vor fi:
Salariul NET diferentiat astfel:
3.700 lei in primele 6 luni cu majorare automata la 4.500 lei cu program specific Centrului Comercial BALOTESTI;
Bonusuri lunare in functie de vanzari;
Bonusuri de loialitate si prime de sarbatori;
Traininguri de specialitate si cursuri personalizate;
Perioada de pregatire in domeniu (costuri suportate integral de companie), nu ai nevoie de experienta
Posibilitati de promovare;
Loc de munca intr-o companie de succes, in plina expansiune, stabila pe piata;
Apreciere si recunoastere a meritelor si a performantelor in companie.