Agent de vanzari

Aesthetic Works

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă ești o persoană dinamică, persuasivă, dornică de câștiguri pe măsura efortului depus, dornic de a învăța lucruri noi, te încurajăm să aplici pentru o poziție în echipa noastră de vânzări. Vei lucra îndeaproape cu echipa de vânzări pentru a stabili o strategie de vânzare a produselor companiei și a serviciilor Aesthetic Works. Experiența nu este necesară.
Responsabilități:
• Interacțiunea directă cu potentialul client
• Contactarea potentialilor clienți și clienților existenți
• Negocierea unui contract
• Căutarea clienților noi
• Vânzarea serviciilor
• Vânzarea produselor
• Menținerea contactului cu clienții

CERINTE

• ușor adaptabil
• proactiv
• atitudine pozitivă orientată către perfecționare
• atenție la detalii
• abilităti de relaționare cu diferite tipologii umane
• cunoștințe în utilizarea unui calculator

Abilități care aduc un plus dar nu sunt necesare:
• Cunoașterea limbii Engleze conversațional și scris
• Experiența în vânzări în special în domeniul IT

BENEFICII OFERITE

• Telefon
• Laptop de serviciu
• Bonusuri salariale în funcție de vânzări
• Un loc de muncă tânăr, dinamic și innovator
• Locație accesibilă, la 10 minute de stația de metrou Dristor
• Transportul cu metroul este decontat
• Un mediu de muncă plăcut, prietenos și pasionat care încearcă să stimuleze excelentă, creativitatea și calitate
• Un mediu deschis pentru discuții și pentru afirmare
• Un loc de muncă ce oferă o libertate largă pentru a permite echipei să lucreze cu spor
• Perspectivă de dezvoltare a carierei prin training-uri
• Proiecte interesante și diverse ce au ca scop revoluționarea și educarea pieței

We are a young, independent company located in Bucharest with a fresh view on the market that understands the two most important things in business: time and image. Aesthetic Works offers customized solutions for each project separately with various services from branding, social medial to developing software programs for business enhancement.

Creativity and innovation are our weapons. Each employee of Aesthetic Works has an extensive experience and with it, he or she knows best what suits the business the client has on his or her needs.

Aesthetic Works specializes in business to business software, branding, marketing solutions, mobile and web apps. Our main focus is to combine aesthetics with technology, helping companies rethink their business in such a way that makes them successful.