CONSILIER MARKETING SI VANZARI, TEAM LEADER, TEAM MANAGER

S.C. ASEB SECURITY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
- Evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor
- Realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiilor de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti clienti
- Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora
- Dezvoltarea unei echipe performnate de mare eficacitate.
- Promovarea serviciilor si imaginii firmei.
- Perseverenta, pentru a atinge postul de DIRECTOR!!!

CERINTE

- persoana dinamica, cu aptitudini de lider;
- bune abilitati de comunicare si de negociere;
- bune abilitati in recrutare si motivarea echipei;
- disponibilitate pentru desfaurarea activitatii in conditii de reticienta din partea persoanelor contactate, perseverenta si tact;
- cunoasterea si folosirea programelor: skype, messenger, PowerPoint, Excell, Word.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
- independenta;
- traininguri profesionale de cariera si perfectionare de nivel înalt;
- program de carieră rapid;
- background stabil;
- seminarii si conferinte la 3 - 6 luni;
- calatorii in locuri exotice, la atingerea performantei.

ATENTIE!!! Doar persoanele selectate vor fi contactate!!!

DESCRIEREA FIRMEI

- prestari servicii de paza si protectie;
- instalari sisteme electronice de securitate;
- consultanta de specialitate: documente de licentiere/ relicentiere societati de paza si instalari sisteme de alarma conform Legii 333/ 2003; planuri de paza; proiecte de instalare sisteme electronice de alarma; obtinere aviz agenti de paza si personal de conducere socieati de paza;
-intermediere formare profesionala ca AGENTI DE PAZA , obtinerea ATESTATULUI DE AGENT DE PAZA.