CONSILIER JURIDIC OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- Intocmirea si urmarirea contractelor comerciale;
- Preantampinarea situatiilor litigioase;
- Asigura reprezentarea firmei in instanta;
- Pregatirea / actualizarea legislatiei juridice comerciale;
- Alte sarcini conexe activitatii de jurist.

CERINTE

- Absolvent/a studii superioare stiinte juridice. Membru al Asociatiei Consilierilor Juridici;
- Experienta in munca minim 1 an activitate juridica;
- Cunostinte foarte bune limba ENGLEZA;
- Cunostinte avansate Word;
Candidatul/candidata ideal/a trebuie sa aiba foarte bune abilitati de comunicare, sa fie sociabil/a, riguros, loial, tenace, cu initiativa, orientat spre cariera, bun profesionist, tinuta profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 1200-1400 RON in perioada de proba;
dupa care acesta va fi renegociat in marja 1400-1600 RON NET in functie de competentele demonstrate;
- La aceste sume se adauga comision in functie de numarul si calitatea contractelor la care participa pentru incheiere.
- Program de lucru L-V: 8.30-17.00
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Clientul nostru are ca obiect de activitate IMPORT SI COMERCIALIZARE AUTOVEHICULE SI PIESE DE SCHIMB.