Consilier Juridic - Monitorizare Legislatie Interna- REF. A.G.

SC UTI GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea, monitorizarea si analizarea juridica a documentelor decizionale interne din cadrul Grupului de firme UTI;
- Asigura managementul legal al documentelor interne UTI;
- Asigura consultanta, asistenta, avizarea si contrasemnarea actelor cu caracter juridic in conditiile legii;
- Apara drepturile si interesele legitime ale persoanei juridice in favoarea careia isi exercita profesia.

CERINTE

- Experienta: minimum 1 an;
- Cunostinte avansate de limba engleza si limba franceza;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel);
- Cunostinte de drept comercial, legea societatilor comerciale, dreptul muncii, drept civil, procedura civila;
- Abilitati de comunicare;
- Atentie distributiva;
- Adaptabilitate;
- Rezistenta la stres si la efort.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist
- Posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide
- Salariu motivant

Solutii IT si Comunicatii, Solutii de Securitate, Instalatii pentru constructii civile, Servicii administrative