CONSILIER JURIDIC COMPANIE REPREZENTANTA AUTO

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Intocmirea si urmarirea contractelor comerciale;
- Preintampinarea situatiilor litigioase;
- Reprezentarea companiei in instante;
- Pregatirea/actualizarea legislatiei juridice comerciale.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii superioare stiinte juridice;
* Experienta de minim 1 an in pozitie similara, avantaj Membru al Asociatiei Consilierilor Juridici;
* Cunostinte bune de limba engleza;
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office;
* Carnet de conducere categoria B cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, foarte ordonat si organizat, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, rezistent la stres, riguros, tenace, cu initiativa, implicat in ceea ce intreprinde, sa aiba tinuta profesionala.

BENEFICII OFERITE

* Salariul NET lunar este cuprins intre 1400-1600 RON parte fixa, plus comision din incheierea contractelor la care participa. In perioada de proba salariul fix este de 1400 RON.
* Se ofera auto pentru deplasari, telefon, bonuri de masa, asigurare medicala, deplasari in strainatate.
* Program de lucru L-V, 8.30-17.00.
* Perioada de proba este de 1 luna.
* Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro