Consilier juridic/Avocat (domeniul financiar bancar) - Casa de Avocatura

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va lucra in cadrul departamentului Financiar Bancar al unei importante Case de Avocatura, oferind consultanta si asistenta juridica clientilor companiei.

CERINTE

Candidatul ideal:
- are experienta anterioara de minim 2 ani in domeniul juridic (consilier juridic sau avocat) cu specializare pe domeniul financiar-bancar (banca, brokeraj credite, leasing, fonduri de investitii etc)
- este o persoana organizata, serioasa, sociabila
- poate adopta cu usurinta un cod de tinuta business

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza in urma interviului, in functie de experienta fiecarui candidat.
Oferta incepe de la 500 EUR.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.