Consilier Juridic

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si avizeaza contracte ;
- Reprezinta societatea in relatiile cu autoritatile statului;
- Elaboreaza contractele necesare desfasurarii activitatii societatii si urmareste legalitatea incheierii contractelor cu terti;
- Intocmeste si avizeaza contracte si acorda consultanta scrisa si verbala departamentelor din cadrul societatii;
- Gestioneaza dosarele;
- Intocmeste notificari, adrese, rapoarte pentru cazurile avute in administrare;
- Reprezinta compania in fata instantelor de judecata ;
- Ofera consultanta clientilor cu privire la solicitarile acestora.

CERINTE

- Experienta minim 3 ani in domeniul dreptului comercial si fiscal;
- Profesionist, serios, si implicat in activitatea curenta;
- Optimist, dinamic, organizat, atent la detalii.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru are ca obiectiv principal de activitate inchiriere de spatii comerciale si dezvoltare de proiecte imobiliare.

B.C.L. GROUP este o firma de servicii resurse umane cu rezultate foarte bune in diverse proiecte pentru numerosi clienti semnificativi in peisajul economic romanesc.