Consilier juridic

S.C. RIO BUCOVINA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Initiaza recuperarea creantelor societatii si le urmareste pana la executarea efectiva a acestora;
- Consiliaza salariatii sediului societatii cu privire la legalitatea hotararilor, deciziilor, masurilor si actiunilor pe care acestia le intreprind in exercitarea atributiilor;
- Isi actualizeaza permanent baza de date referitoare la legislatia cu caracter juridic cu incidenta asupra activitatii societatii.

CERINTE

- Studii superioare juridice;
- Experienta in recuperarea creantelor min. 2 ani;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;
- Cunoasterea modului de operare cu calculatorul;
- Carnet de conducere cat. B;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Capacitate de organizare;
- Capacitate de comunicare scrisa si orala;
- Capacitate de lucru in echipa;
- Confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

RIO BUCOVINA este in top 5 al celor mai mari producatori de ape minerale din Romania, avand in portofoliu branduri precum BUCOVINA - apa minerala naturala, La Vitta, bauturile racoritoare RIO, La Vitta si Bon Ton.