Consilier Juridic

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Furnizarea de consultanta de specialitate, clientilor interni in domeniile: comercial, concurenta comerciala, dreptul muncii in scopul prevenirii producerii efectelor juridice nedorite;
- Redactarea, modificarea si avizarea contractelor;
- Reprezentarea societatii in relatiile cu autoritatile publice si in relatiile cu clientii, societati comerciale.

CERINTE

Cerinte:
Absolvent Facultatea de Drept;
Experienta - minim 5 ani pe o pozitie similara;
Cunostinte de lb. engleza la nivel avansat;
Dinamism, etica, spirit de echipa;
Excelente abilitati de comunicare, executie si organizare.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
Pachet salarial negociabil in functie de experienta.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.