CONSILIER JURIDIC

La Fantana SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si tine evidenta dosarelor aflate in custodia departamentului juridic aflate in litigii
- focusare maxima in vederea recuperarii debitelor din piata
- reprezinta societatea in instanta in vederea recuperarii debitelor din dosarele juridice
- pregateste dosarele in vederea inaintarii lor in instanta, prin efectuarea intregii proceduri legale de recuperare creante,

CERINTE

- studii universitarejuridice absolvite,
- cunostinte temeinice de legislatie comerciala,
- minim 1 an experienta in reprezentarea societatilor in instanta comerciala
- cunostinte MS Office (Word, Excel, Power Point),
- cunoastere buna a limbii engleze,
- bune abilitati de comunicare si organizare,
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita,
- prezenta agreabila si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial atractiv, cu posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de un colectiv tanar si dinamic.

Compania La Fantana este lider national in piata de servicii privind distributia apei imbuteliate in sistem water-cooler.