Consilier juridic

Laro Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-redactare contracte, plangeri penale, documente specifice postului,
-deplasare pentru diverse activitati specifice postului

CERINTE

-punctualitate
-capacitate puternica de auto-organizare
-dinamism, abilitati de comunicare
-cunostinte PC obligatoriu
-domociliul stabil Bucuresti
-poate fi si student la o facultate de profil

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa
-mobil
-autoturism
-posibilitati de dezvoltare a carierei
-mediu de lucru dinamic

Laro este un grup de firme de distributie care are ca arie de acoperire Bucuresti, precum si judetele Prahova, Dambovita, Buzau, Ialomita, Calarasi, Constanta, Tulcea, Vrancea, Giurgiu, urmarind deservirea clientilor sai, prin servicii de distributie la cel mai inalt nivel. Utilizam cunostintele si resursele in cadrul firmei noastre pentru a optimiza calitatea serviciilor noastre. Suntem dedicati cresterii performantelor noastre care sa conduca la atingerea obiectivelor propuse pe termen scurt si lung. In cadrul grupului isi desfasoara activitatea doua firme: + LARO IMPEX 2001 + LARO DISTRIBUTION