Consilier Juridic

Winsoft Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Urmareste respectarea legalitatii in toate documentele intocmite si avizeaza alte compartimente privind legalitatea documentelor acestora
-Ofera solutii pentru problemele juridice asupra carora este solicitat
-Intocmeste proiecte de contracte, proceduri, rapoarte, analize etc.
-Intocmeste documentatiile necesare in relatiile cu institutiile statului pentru inregistarea de noi companii
-Monitorizarea legislatiei din domeniul civil,penal,fiscal, administrativ,legislatia muncii,asigurari sociale etc.
-Intocmire contracte si alte documente juridice
- Efectueaza deplasari interne pentru intocmirea de acte juridice la sediul clientilor impreuna cu persoanele autorizate
- Minim bagaj legislativ arhivat

CERINTE

-Studii superioare
-Experienta min 3 ani in ramurile dreptului comercial, fiscal, civil, muncii etc.
-Ordonat, organizat si cu bune abilitati de comunicare
-Obisnuit cu lucrul in conditii de stres si colaborarea in echipa
-Competenta profesionala.

BENEFICII OFERITE

- In functie de rezultatele muncii, programul de lucru prestat si aportul la solutionarea eventualelor litigii.

Firma Winsoft Group are ca principal obiect de activitate dezvoltarea, promovarea si vanzarea de programe informatice de gestiune, precum si acordarea de asistenta tehnica de specialitate.