CONSILIER JURIDIC

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Tine evidenta contractelor comerciale;
- Analizeaza contractele in vederea stabilirii corectitudinii si legalitatii acestora;
- Mentine legatura cu avocatii firmei;
- Reprezinta firma in relatia cu avocatii oferindu-le suportul necesar;
- Inregistreaza modificarile care apar la registrul comertului;
- Realizeaza documente necesare desfasurarii activitatii firmei in conditii optime respectand legislatia in vigoare;
- Pregateste documentele necesare participarii firmei la licitatii;
- Realizeaza rapoarte periodice de activitate;
- Se informeaza periodic cu privire la legislatia in vigoare;
- Informeaza conducerea firmei cu privire la modificarile care apar in legislatie.

CERINTE

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!
www.mediamarket.ro

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare (Facultatea de DREPT, STIINTE JURIDICE);
- Experienta minim 1 an post similar (consilier juridic);
- Cunostinte bune de operare calculator: MS Office, navigare internet;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- Avantaj permis auto categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu bune abilitati de comunicare si negociere, capabil de a lua decizii in conditii de stres, atent, onest, responsabil.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 2500 RON.
-In perioada de proba salariul NET este intre 2000-2500 RON.
-Program de lucru L-V: 08.00-16.30.
-Se ofera bonuri de masa, telefon si auto pentru deplasari.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro