CONSILIER JURIDIC

IMPACT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste respectarea legalitatii in toate documentele intocmite;
- Ofera solutii pentru problemele juridice asupra carora este solicitat;
- Intocmeste proiecte de contracte, proceduri, rapoarte;
- Intocmeste documentatiile necesare si reprezinta societatea in relatiile cu institutiile statului (Prefecturi, Registrul Comertului, Administratia Financiara, OPC, Notariat);
- Reprezinta societatea in Instanta;
- Redacteaza corespondenta juridica cu clientii societatii;

CERINTE

- Studii juridice;
- Experienta minim 2 ani pe un post cu responsabilitati de consilier juridic;
- Experienta in drept comercial si drept civil;
- Initiativa;
- Rezistenta la lucrul sub stres;
- Capacitate de efort;
- Cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant

IMPACT SA este o societatea comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce are drept obiect de activitate constructia de locuinte.
Principalele categorii de servicii oferite sunt dezvoltarea si contractarea de locuinte (vile Deluxe, vile Prestige, vile Freedom, vile Junior) in propriile ansambluri rezidentiale, precum si contractarea de spatii de birouri - clasa A - in Centrul de Afaceri CONSTRUDAVA.