CONSILIER JURIDIC

ALFA PLAN CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Activitate de rezolvare a problemelor juridice din organizatie si de reprezentare a organizatiei în negocieri si în procesele din tribunal ale companiei. .
-Sa asiste si sa reprezinte firma in fata instantelor judecatoresti si in fata celorlalte autoritati si institutii publice;
-Sa redacteze si sa avizeze actele si contractele dintre firma si terti;

CERINTE

-experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara;
-experienta in colaborarea cu societatile de profil si persoanele autorizate din domeniul ;
-persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare;
-capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan;
-excelente abilitati de comunicare si negociere, de lucru in echipa;
-competent, consecvent, perseverent, hotarat si determinat;
-viziune asupra afacerilor;
-personalitate puternica, cu initiativa si spirit practic, orientat catre obtinerea de rezultate;
-spirit analitic, cu capacitate de ierarhizare a prioritatilor;
-responsabilitate, capacitate de asumare si indeplinire a obiectivelor ;
-buna cunoastere a limbii engleze
-cunostinte in operarea PC;
-permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

SALARIU MOTIVANT

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de dezvoltare imobiliara