CONSILIER JURIDIC

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!!VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Monitorizeaza activitatea firmei din punct de vedere legislativ (autorizatii, licente, contracte, etc);
- Intocmirea si urmarirea contractelor comerciale;
- Intocmeste dosare pentru obtinere avize, autorizatii;
- Preintampinarea situatiilor litigioase;
- Reprezentarea firmei in instanta;

CERINTE

- Absolvent studii superioare juridice; Membru al Asociatiei Consilierilor Juridici;
- Experienta aproximativ 1 an pe un post similar;
- Cunostinte de limba engleza avansate;
- Cunostinte PC (Office);
- Carnet de conducere categoria B;

Candidatul ideal trebuie sa fie tanar, dinamic, muncitor sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, rezistent la stres.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET oferit este cuprins intre 1400-1600 RON.
In perioada de proba salariul NET este cuprins intre 1200-1400 RON.
Se ofera auto pentru deplasari, telefon, bonuri de masa;
Program de lucru L-V, 8.30-17.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro