CONSILIER JURIDIC

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
- PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-18:00, la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79.

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Monitorizeaza activitatea firmei din punct de vedere legislativ (autorizatii, licente, contracte, etc);
- Intocmirea si urmarirea contractelor comerciale;
- Intocmeste dosare pentru obtinere avize, autorizatii;
- Preintampinarea situatiilor litigioase;
- Reprezentarea firmei in instanta;

CERINTE

- Absolvent studii superioare juridice;
- Experienta minim 1 an pe un post similar;
- Cunostinte de limba engleza avansate;
- Cunostinte PC (Office);
- Carnet de conducere categoria B;

Candidatul ideal trebuie sa fie tanar, dinamic, muncitor sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, rezistent la stres.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET oferit este cuprins intre 1400-1600 RON.
Se ofera auto pentru deplasari, telefon, bonuri de masa;
Program de lucru L-V, 8.30-17.00.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCIALIZAREA AUTOVEHICULELOR SI PIESELOR DE SCHIMB. Locatia este in Bucuresti, sector 3.