Consilier Implementare Strategii Regionale

EXCON EXPERT HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- participarea activa la planificarea si implementarea programelor regionale
- asigurarea unei bune relatii cu partenerii companiei
- monitorizarea si evaluarea campaniilor in desfasurare
- analizarea oportunitatilor de dezvoltare nationala si internationala
- culegerea si interpretarea informatiilor din piata de profil in vederea imbunatatirii procedurilor si strategiilor de dezvoltare

CERINTE

CERINTE:
- absolventi cu diploma de licenta ai unei institutii de invatamant superior/diploma de master pentru absolventii de studii in sistem Bologna
- experienta minim 1 an pe un post cu sarcini complexe
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie la detalii, capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, gandire pozitiva si eficienta;
- disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate, pentru diferite intervale de timp
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
- Stabilitatea locului de munca in cadrul unei companii in continua expansiune;
- Training-uri specializate de formare si perfectionare;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu profesionist, in cadrul unei echipe bine pregatite;
- Posibilitatea de a interactiona cu persoane din diferite medii de interes.

EXCON EXPERT HR (www.excon.ro), companie de consultanta in domeniul resurselor umane, recruteaza Consilier Implementare Strategii Regionale pentru unul dintre clientii sai, companie ce activeaza in domeniul energiei alternative, in urmatoarele conditii: