CONSILIER IMOBILIAR ’’IN 30 DE ZILE PRIMUL COMISION’’

SUD EST IMOBILIARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

A lucra in domeniul imobiliar presupune a te adapta la un stil de viata! Cu cat investesti mai multa daruire cu atat beneficiile vor fi mai substantiale. Daca esti o persoana perseverenta, cu mult curaj și bune abilitati de comunicare te pliezi pe standardele noastre. Un consilier imobiliar nu se indeparteaza foarte mult de profilul unui free lancer, dar in schimb beneficiaza de suport, servicii de promovare, training, consultanta juridica si de specialitate. In contextul reconversiei profesionale, oportunitatea pe care o oferim este alegerea optima pentru orice candidat ce doreste mai mult!

CERINTE

Noi vrem parteneri cu personalitate,cu aspiratii inalte,si dorinte
Noi cladim altfel de oameni si cautam persoane ce vor sa se implice in conturarea unei CARIERE prin intermediul nostru.
Atitudinea fiecaruia joaca un rol esential in alegerea pe care o facem
Ne dorim parteneri cu putere de munca si responsabilitate
Cautam buni negociatori, perseverenti,fara prejudecati,si foarte pozitivi in gandire si actiuni.
Asa ca ,Tu trebuie sa fii:cel mai bun,cel care conduce,cel care tinteste,cel care vrea mai mult si mai mult,cel care are obiective,cel care crede in el,cel care are nevoi si dorinte,vise si aspiratii.
Imagineaza-ti ca visele tale devin realitate,iar realitatile noastre dovedesc ca se poate.
Vino sa ne cunoastem si vom descoperii impreuna succesul si asta pentru ca noi ne-am dezvoltat,dezvoltand in primul rand OAMENII.

BENEFICII OFERITE

•logistica de care ai nevoie(laptop,smartphone,aparat foto,masina)
• bugetul de marketing adaptat(departament de marketing specializat in campanii de promovare eficiente)
• organizarea timpul astfel ca munca ta sa fie eficienta(solutie CRM).
•ai la dispozitie baza noastra cu clienti activi.
•produse imobiliare de cea mai buna calitate.
•calificarea clientilor inainte astfel ca timpul tau sa fie eficient alocat fiecarui client(call center).
•noi iti oferim Comision din tranzactie de pana 70%
•noi iti oferim Module de training sustinute de specialisti in domeniu, prima treapta in construirea unei cariere.
•calificare cu atestat ca viitor Consilier Imobiliar,intr-o breasla noua creata.
•birou individual intr-un sediu nou si modern.

Povestea noastra incepe din anul 2004, de atunci cladim personalitati, exploram nise de servicii, construind pas cu pas viitoarele valori si noi standarde in piata imobiliara romaneasca. Implementam idei si ne identificam ca fiind altfel, cu o perspectiva diferita, mai eficienta si cu multa viziune!