Consilier Imobiliar / Agent Imobiliar

S.C. Serali Impex S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei imobiliare; indentificarea ofertelor, evaluarea si promovarea eficienta.
- Pastrarea si extinderea portofoliului de clienti, identificarea cererilor si solutionarea acestora.
- Intermedierea proceselor de negociere, consilierea si asistarea clientilor pe parcusul derularii tranzactiilor,
- Actualizarea continua a bazei de date si vizionarea imobilelor.

CERINTE

- Perfectionist, entuziast si cu initiativa, organizat, punctual, dinamic, perseverent, independent, dornic de realizari financiare semnificative, atitudine pozitiva, onestitate;
- Calitati de comunicare, prezentare, negociere, vanzare, cunostinte operare calculator, permis de conducere categoria B, admis la facultate / studii superioare in curs prezinta avantaj, limba engleza;
- Putere de munca si determinare, atingerea / depasirea targetului lunar.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru modern, dinamic si profesionist, posibilitate de dezvoltare si promovare, telefon mobil, autoturism de servici;
- Comision din incasari, bonusuri in functie de realizari, venituri considerabile;

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie Imobiliara