Consilier Imobiliar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte;
- Corelarea cererii cu oferta;
- Identificarea cerintelor clientilor;
- Initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Realizarea obiectivelor de vanzari;
- Prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti;

CERINTE

- Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capacitatea de adaptare;
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client;
- Capacitate si deprinderi de a lucra in regim de target de vanzari;
- Bune abilităţi de negociere şi putere de convingere;
- Perseverenta in finalizarea sarcinilor;
- Cunostinte de limba engleza – nivel conversational;
- Experienta in vanzari nu este o conditie necesara dar va fi apreciata.

BENEFICII OFERITE

- Comision progresiv in functie de realizari;
- Promovarea agresiva a portofoliului de oferte;
- Mediu profesionist si instrumente moderne de lucru (laptop, telefon, etc.);
- Instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;

CV-urile se trimit doar la adresa : office@masterimobiliare.ro