Consilier Imobiliar

SUD EST IMOBILIARE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa reusesti in domeniul imobiliar inseamna sa crezi foarte mult in tine, in puterea ta de a intelege lucrurile si faptele.
De aceea vom descrie acest post, foarte usor pentru a putea intelege, complexitatea,atitudinea,abordarea lui.

Acest post presupune:

- Multa munca de informare.
- Multa munca de culegere de date.
- Stabilirea obiectivelor,solutionarea situatiilor dificile.
- Stabilierea intalnirilor cu clientii firmei.
- Analiza a pietii si interpretare.
- Elemente de marketing al proprietatilor.
- Minime cunostiinte juridice.
- Minime cunostiinte din domeniul bancar

CERINTE

Te poti alatura echipei noastre, daca ai lucrat in domeniul bancar, juridic, asigurari de viata, vanzarilor de servicii si imobiliar.

Dorim sa construim un PARTENERIAT pe o perioada foarte indelungata de timp elaborat din MIXUL dintre: TIMP alocat + EFORT depus = CASTIGUL CORECT.

Avem nevoie de PARTENERI,nu de angajati,de oameni responsabili,de oameni care doresc sa castige -maine-,nu sa incerce,de oameni a caror prima motivatie este BANUL.

Pentru ceea ce construim dorim sa ni se alature 10 parteneri,pentru departamentele:
-Rezidential apartamente noi/vechi in sectoarele 2-3 si 4(Titan,Dristor,Vitan,Pantelimon,Iancului,Mihai Bravu,Brancoveanu Giurgiului,Tineretului)-10 posturi
-Rezidential case/vile exterioare Bucuresti(Comuna Pantelimon,Comuna Cernica,Comuna 1 Decembrie,Comuna Popesti Leordeni,Comuna Berceni,Comuna Branesti)-5 posturi

BENEFICII OFERITE

Venim in sprijinul PARTENERIATULUI cu resursele si suportul unei performate garantate:
- Calculator personal(sau laptop).
- Telefon mobil/Smartphone cu minute incluse
- Aparat foto cu camera
- Buget dedicat de publicitate adegvat nevoilor si tendintelor pietei.
- Asistenta juridica / financiara/training din partea companiei.
-Sistem de Management al Clientilor,(CRM)utilizabil din orice locatie - acasa sau la birou-
-Consultant de specialitate pe toata perioada de cursuri
- Intregul suport a echipei
- Birou intr-o locatie reprezentativa a Bucurestiului.
- Comisionare: 50%-70% din veniturile generate

Povestea noastra incepe din anul 2004, de atunci cladim personalitati, exploram nise de servicii, construind pas cu pas viitoarele valori si noi standarde in piata imobiliara romaneasca. Implementam idei si ne identificam ca fiind altfel, cu o perspectiva diferita, mai eficienta si cu multa viziune!