Consilier credite

RATE MICI FINANCE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si abordarea potentialilor clienti
Planificarea si realizarea intalnirilor de consultanta financiara pentru a determina necesitatile clientilor
Identificarea solutiilor optime pentru clientil
Acordarea de suport necesar clientilor
Crearea unui portofoliu cat mai dezvoltat

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari sau relatii cu clientii constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
Bune abilitati de relationare si comunicare cu clientii
Capacitatea de a dezvolta parteneriate de lunga durata cu acestia
Abilitati de negociere si orientare catre client
Capacitate de analiza, identificare si valorificare oportunitati de vanzare
Orientare catre rezultate si dorinta de afirmare
Studii medii sau superioare
Cunostinte de operare pc
Persoane dinamice, ambitioase si autodidactice
Sociabilitate, seriozitate si perseverenta

BENEFICII OFERITE

Training-uri de specializare
Posibilitate de avansare in cariera
Parte fixa, comisioane din vanzari, bonusuri in functie de realizari
Echipa dinamica, animata de dorinta de a fi printre cei mai buni

Compania Rate Mici Finance ofera consultanta financiara de specialitate si cei mai performanti consultanti pentru a va identifica necesitatile financiare si a va crea cele mai bune oferte de pe piata.
Dispunem de trei linii de business: creditare, refinantari; asigurari generale, pensii facultative, burse de studii pentru copii, economi generale, investitii, asigurari de sanatate in cea mai mare retea de sanatate privata, cat si asigurari non viata- rca, casco, pad.