Consilier Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor financiare destinate atat persoanelor fizice cat si juridice;
Participarea la sesiunile de training organizate de companie;
Atingerea bugetelor minime agreate cu compania;
Service post-vanzare catre clientii din portofoliu

CERINTE

Persoana ambitioasa, cu excelente abilitati de comunicare, negociere si time-management;
Usurinta in stabilirea de contacte noi si dezvoltarea relatiilor interpersonale pe termen lung;
Flexibilitate, spirit organizatoric si de echipa;
Capacitate de a lucra independent si eficient;
Studiile superioare si experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Nivel de remunerare competitiv;
Training de specialitate;
Dobandirea de cunostinte financiare ce vor ajuta la consolidarea unei cariere in domeniul financiar;
Formarea unei atitudini si tinute specifice mediului financiar;
Program flexibil;
Mediu de lucru profesionist;