Consilier Clienti

Stericycle Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti bugetari
- Dezvoltarea portofoliului de servicii oferite clientilor

CERINTE

Studii si cunostinte:
- Cunostinte despre structura, forma si terminologia contractelor de prestari servicii
- Cunostinte despre achizitii publice
- Cunostinte minime privind termenii juridici in vederea interpretarii unui contract public
- Cunostinte de operare PC, MS Office
- Limba engleza nivel mediu
- Studii superioare- reprezinta un avantaj
- Permis de conducere categoria B

Experienta:
- Minim 1 an in administrarea unui portofoliu de clienti

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa, tanara, dinamica, cu un ritm accelerat de dezvoltare.

Stericycle este unul dintre furnizorii importanti de servicii din domeniul managementului deseurilor periculoase din Romania, servicii care includ colectarea, transportul si procesarea acestor deseuri.

Serviciile noastre se adreseaza companiilor din sectorul public si privat din:

– industria sanatatii: spitale, cabinete medicale, laboratoare de analize, farmacii;

– industria farmaceutica: importatori, producatori si distribuitori;

– industria veterinara;

– industria alimentara si de alimentatie publica;

– alte industrii generatoare de deseuri periculoase