CONSILIER/ ARHITECT JUNIOR- MOBILER BUCATARII LA COMANDA-SHOWROOM DE LUX

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Clientul nostru este o companie internationala de traditie al carei obiectiv este sa raspunda la cerintele pietei oferind produse functionale si de calitate. Avand peste 37 ani de traditie si experienta in producerea si comercializarea de chiuvete de bucatarie si accesorii pentru bucatarii si cu o excelenta retea de distributie in Slovenia, unde si afla firma mama si peste hotare, inclusiv Romania, firma este unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata productiei si distributiei de chiuvete si accesorii pentru bucatarii.

Descrierea postului
Consilierea clientilor si procesarea comenzilor alocate si primite direct de la clientii care viziteaza showroom-ul
Oferirea de consultanta tehnica pentru produsele din portofoliu si desenarea unor proiecte in functie de dimensiunile locatiilor si de mobilierul ales
Prezentarea ofertelor promotionale catre clienti
Verificarea stocurilor, rezervari si comenzi la furnizori.
Pregatirea rapoartelor de activitate sia altor rapoarte speciale cerute de Directorul de vanzari.

CERINTE

Experienta in vanzari minim 2 an, de preferinta in vanzari de mobilier la comanda pentru bucatarii
Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale, spirit de initiativa, flexibil, adaptabil, capacitate de lucru in echipa, bun negociator
Bune cunostinte de operare PC ; cunoasterea unui program de proiectare / desenare mobilier constituie un avantaj
Rapiditate si acuratete in procesarea comenzilor
Eficienta, capacitate de a asimila permanent cunostinte noi.
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii solid organizate,
- Mediu si conditii de lucru deosebite,
- pachet salarial atractiv.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.