CONSILIER- AGENT IMOBILIAR

Adyintermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent imobiliar vanzari- inchirieri imobile
Activitatile principale :
- Gestionarea, dezvoltarea si administrarea bazei de date;
- cercetarea si identificarea de noi oportunitati pe piata imobiliara;
- evaluarea proprietatilor imobiliare si promovarea eficienta a acestora;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Consultanta imobiliara;
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii; - Realizarea targetului de vanzari inchirieri

CERINTE

Daca iti place sa lucrezi cu oamenii, daca vrei bani, daca esti comunicativ si doresti sa-ti construiesti un viitor, daca ai putere de convingere, spirit de echipa si crezi ca te-ai putea descurca pe postul de agent imobiliar, noi iti oferim aceasta sansa. Daca indeplinesti aceste conditii poti castiga net peste 1000 Euro pe luna.
Candidatul ideal se va incadra in urmatorul profil :
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa ;
- adaptabil la program prelungit ; - prezentabil si statornic ;
- ambitios cu dorinta de afirmare si castig ; - adaptabil la principiile firmei ;
- cunostinte PC, limba engleza, - carnet conducere cat. B
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - atat cu clientii cat si cu colegii;
- Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- Capacitate rapida de decizie, precum si asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate;
- Sanatate foarte buna, rapiditate in actiune, personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, onestitate si bun simt;
- Capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe;
- Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare, atingerea si depasirea obiectivului lunar de vanzari- inchirieri , in conditiile respectarii politicii comerciale pe care compania o promoveaza;

BENEFICII OFERITE

Noi iti punem la dispozitie: - training de specialitate si suport continuu; - posibilitatea unei cariere pe termen lung; - conditii de lucru moderne si un mediu de lucru profesionist ( birouri ultramoderne + calculator ); - telefon mobil cu minute incluse; - salariu fix + comision + carte de munca + bonus pentru sumele ce depasesc planul firmei.

DESCRIEREA FIRMEI

agentie imobiliara ce activeaza in toate sectoarele