Confectioneri calificati si necalificati

NISSA

Job expirat

RESPONSABILITATI

NISSA ofera urmatoarele posibilitati de angajare pentru:

Personal necalificat cu perspectiva de a obtine diploma de calificare pentru „Confectioner - asamblor articole din textile”.

si

Confectioneri calificati cu experienta in confectii textile de dama.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Oferim salarizare in perioada de formare, cu posibilitatea de crestere financiara in functie de performante, precum si un climat adecvat initierii si formarii pentru viitoarea meserie de „Confectioner - asamblor articole din textile”.
Oferim conditii salariale avantajoase in functie de performante, se lucreaza pe operatii, cu norma individuala.
Programul nostru de lucru este de Luni-Vineri de la ora 07:00 la ora 15:30 (incluzand 30 minute pauza de masa).

Compania a luat nastere in anul 1993 si are ca obiect de activitate producerea si comercializarea propriilor colectii sub marca proprie.
NISSA inseamna in tot ce face creativitate, dinamism, deschidere, indrazneala, grija pentru detalii si frumos si nu in ultimul rand consecventa.
Colectiile NISSA se adreseaza: adolescentilor: casual si sport, si pentru persoane cu varste cuprinse intre 25-45 ani: casual, office si de seara.
Produsele sunt promovate atat in magazile proprii cat si in magazine agreate de noi.