Confectioner / montator tamplarie aluminiu, bond, pereti cortina

KARISMA GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Karisma Grup angajeaza persoane pentru confectionarea si montarea tamplariei de aluminiu, a peretilor cortina si a placarii cu bond. Persoanele alese trebuie sa stie sa foloseasca o masina de taiat bond, masina de sertizat, sa stie sa execute usi paralel glisante, ferestre bilico, etc

CERINTE

Cautam persoane active, dornice de munca, cu spirit de echipa, bune cunoscatoare a domeniului tamplariei, serioase.

BENEFICII OFERITE

Salariul se ofera in functie de experienta si de rezultate

KARISMA GRUP IMPORT EXPORT este o companie cu capital integral privat romanesc, certificata ISO 9001, agrementata tehnic de catre Consiliul Tehnic Permanent pentru Constructii (nr. 020-02/806-2007), specializata in productia si montajul de tamplarie moderna din profile de aluminiu si PVC, pereti cortina, placare bond, constructii, instalatii electrice si sanitare geamuri termoizolante si o intreaga gama de amenajari interioare.