Confectioner mobilier comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Confectionarea, montarea, asamblarea, finisarea mobilierului pentru birouri, magazine si standuri expozitionale dupa schitele proiectantului;
- Citirea si intelegerea schitelor primite de la proiectant si planificarea activitatii in functie de prioritatile stabilite ierarhic;
- Prelucrarea (debitare, cantuire, frezare, gaurire, furnituire, samd) si pregatirea materialelor necesare (PAL, MDF, material compozite si plastice, profile aluminiu, etc);
- Pregatirea pentru vopsire a pieselor din MDF;
- Confectionarea ambalajelor;
- Montarea la locatie a produselor realizate in cadrul societatii;

CERINTE

- Experienta in domeniul fabricarii mobilierului comercial (standuri expozitionale, decoruri, mese, desk-uri, rafturi, display-uri, vitrine, etc.)
- Experienta montajului elementelor de feronerie si elementelor de asamblare si fixare
- Cunoasterea operatiunilor legate de debitare, cantuire, finisare, montaj
- Indemanare in utilizarea echipamentului necesar
- Capacitatea de lucru in termene limita
- Intelegerea conceptului de lucru in echipa
- Atent la detalii
- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonus in functie de performanta
- conditii de munca civilizate
- bonuri de masa
- recompensarea orelor suplimentare
- mediu de lucru competitiv si dinamic