CONDUCTOR ARHITECT MOBILIER

ALTEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Design si proiectere mobilier special.
- Intocmeste, modifica si actualizeaza palnurile de amplasare mobilier.
- Intocmeste si transmite specificatiile catre furnizorii de mobilier pentru fiecare proiect.
- Acorda suport managerului de proiect pentru deschiderile de magazine din reteaua Altex (Altex, Megastore, Mediagalaxy si Digital) sau pentru reamenajarea acestora.
- Implementeaza solutiile de concept pe santier.
- Participa activ la preluarea spatiilor amenajate din punct de vedere al mobilarii.
- Intocmeste necesarul de mobilier pentru magazine si transmite comenzile la furnizori.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (6 ani) finalizate.
- Minim 1 an experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de promovare in cadrul companiei
- Telefon mobil
- Tichete de masa
- Mediu de lucru placut
- Bonusuri trimestriale

Compania Altex s-a infiintat in anul 1992 si are un capital in totalitate romanesc. In cei peste 15 ani de existenta, compania a avut o evolutie spectaculoasa.
Grupul Altex este acum cel mai puternic jucator pe piata de retail din Romania prin reteaua de peste 100 magazine, deschise in peste 70 de orase.
Media Galaxy este primul electrocomplex din Romania cu 16 magazine in Bucuresti, Brasov, Cluj, Constanta, Iasi, Satu Mare, Sibiu si Timisoara. Din grupul Altex mai fac parte companiile 8TIM, Credex si Complet Electro Serv.