Conducator Tehnic

Intec Consultig für Industrie- und Systemtechnik GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Cautam un candidat cu minim 5 ani de experienta in cerintele noastre si cu cunostinte bune a limbi engleze.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Pentru infintarea unui sediu a companiei noastre in Romania cautam in unul din orasele mentionate un Conducator Tehnic.
Programare date de basa, design si administrare:
-Prioritatea 1: ORACLE RDBMS V8-11, DDL, DML, PL-SQL
-Prioritatea 2: Microsoft SQL-Server eventual Postgres , MySql
Programare frontend in ORACLE FORMS/REPORTS:
-Analisarea si desvoltarea unui system standart complex basat pe ORACLE FORMS
Cunostinte in Core JAVA, SPRING, MyBatis si GWT
Va rugam sa ne contactati pe mail sau pe numarul nostru din Germania. Va multumim!

DESCRIEREA COMPANIEI:
Suntem o companie de consultanta pentru tehnica de system si industrie cu peste 40 de angajati in Germania langa München.
Ne puteti vedea referintele pe pagina noastra (www.intec.de). Ne bucuram sa va cunoastem!

CERINTE

Cunostinte bune a limbi engleze.

Suntem o companie de consultanta din Unterföhring in Germania si
cautam pentru desciderea unei sediu in Romania un conducator tehnic.