CONDUCATOR AUTO - OPORTUNITATE IN BUCURESTI

Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea sarcinilor ce tin de service autoturisme, ITP, relatia cu autoritatile implicate; sarcinile de transport; integritatea autovehiculelor companiei;
- Intocmeste foaia de parcurs conform politicii companiei de cate ori este solicitata;
- Asigura transportul partenerilor companiei la resedintele acestora, transportul de documente, colete in baza dispozitiilor date de superiorul ierarhic;
- Sa mentina autovehiculul in stare buna de functionare si sa raspunda pentru eventualele nereguli; raspunde de integritatea autovehiculului pe care il are in primire;
- Sa completeze fisa zilnica de activitati;
Intretinerea autovehiculelor companiei ceea ce presupune efectuarea la timp a reviziilor, schimburile de ulei si filtre, gresarea elementelor ce necesita aceasta operatiune;
- Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
- Sa duca la indeplinire sarcinile de serviciu repartizate de catre superiorii sai;

CERINTE

- permis auto cat. B,
- min. 5 ani experienta
- studii medii cu rezultate bune
- limba engleza - cunostinte minime
- excelente abiliati de conducator auto
- fara antecedente rutiere (accidente/incidente de orice tip) sau penale
- aspect fizic placut, ingrijit
- persoana echilibrata, serioasa
- abilitati comunicare, organizare, dinamism
- rezistenta la stres
- stare de sanatate foarte buna
- dovada cazier judiciar

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un pachet salarial competitiv si posibilitati de dezvoltare intr-un colectiv dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata - respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!