Colator/ Decorator

S.C. Weisspunkt S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- taie, decupeaza postere, autocolante si le aplica pe diverse materiale publicitare;
- vopseste, lipeste diverse materiale in functie de campaniile publicitare pe care clientii Weisspunkt le desfasoara;
- desfasoara orice activitate de productie usoara necesara (activitati potrivite pregatirii sale)

- contribuie la indeplinirea obiectivelor departamentului de productie ale firmei

CERINTE

- 1 - 2 ani experienta in domeniul productiei publicitare reprezinta un plus;
- este apreciata experienta in domeniu;
- apreciem rabdarea si dorinta de perfectionare;
- apreciem seriozitatea si punctualitatea;
- disponibilitate de lucru peste program / program in schimburi;
- DISPONIBILITATE DE DEPLASARE LA SEDIUL FIRMEI ZONA SOS. CHITILEI.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv atat pentru persoanele cu o experienta solida in domeniu cat si pentru cele care abia incep o cariera in publicitate;

- decontarea cheltuielilor de transport;

- bonusuri si beneficii in functie de rezultate.

DESCRIEREA FIRMEI

Acceptam provocari
Pentru ca orice performanta e unica, Weisspunkt intelege exigentele particulare ale companiei tale si nevoia de singularitate a fiecarui element ce iti asigura succesul. Noi avem grija ca ideile tale sa fie reprezentate in forme inovatoare si dinamice. Pentru ca ne plac provocarile...

Fiecare pas conteaza
Weisspunkt iti ofera servicii complete de productie publicitara si iti pune la dispozitie un serviciu de consultanta pentru aprecierea cat mai corecta a tuturor posiblitatilor de semnalistica, standardizate sau atipice, incepand de la conceptia machetelor, si continuand cu alegerea materialelor si executia produselor de care afacerea ta are nevoie pentru urmatorul pas.