Agenti Colaboratori

Romalfero

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectarea de noi colaboratori.
Distributia de produse .(nu este un sistem MLM).
Nu necesita recrutarea de noi persoane. Oferta este valabila pentru toate orasele din tara.

CERINTE

Peste 18 ani, fara limita de varsta, ambitie, perseverenta, pragmatism, putere de convingere.
Cunostinte minime de navigare pe internet.
Experienta anterioara nu constitue un atu sau avantaj.
Nu se impune target lunar (nu exista deci volum de vanzare obligatoriu). Fiecare lucreaza cat si cand doreste. Castigul este dinamic, in functie de activitatea desfasurata. De preferabul PFA.

BENEFICII OFERITE

Distributia de produse in magazine online, magazine de profil, saloane de coafura.
Program flexibil, ideal part time.
Plan de bonusare pe masura gradului de implicare.
Comision din vanzari

Compania, in plina dezvoltare, comercializeaza produse pentru igiena corporala, tratamente de par, produse pentru intretinere corporala, odorizante pentru camere, produse de curatenie concentrate.
Pentru mai multe detalii despre produse accesati situl : www.triodeluxe.ro