Colaborator Programator PHP +Mysql

Sienna It S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-angajatul va creea singur o aplicatie (PHP +mysql)
-va primi 60% din valoarea totala a produsului(pretul unu produs este de minim 700E)
-va lucra de acasa

CERINTE

Cunostinte PHP+Mysql
Ambitios, comunicativ, serios, stie sa-si respecte termenele stabilite.

DESCRIEREA FIRMEI

SIENNA IT este o companie alcatuita dintr-un grup de
profesionisti, cu experienta in informatica si automatica industriala, ce are ca obiectiv creearea
de proiecte pentru clientii sai si ducerea lor la bun sfarsit la termenul stabilit.
In scopul dezvoltarii relatiilor cu clientii, suntem deschisi la parteneriate si oferim consultanta pentru
aplicatiile software dezvoltate.
Cu ajutorul tehnologiei moderne (platforma .NET 2005, Mysql 5 , UML, C#) si comunicarea cu
clientul in timpul dezvoltarii solutiei , echipa SIENNA IT SOFTWARE creeaza solutii software
ce se muleaza perfect pe cerintele si nevoile clientilor.
Etapele ce trebuiesc urmate in dezvoltarea unei aplicatii software sunt :
- executia planului softwareului;
- crearea propriu-zisa a aplicatiei si in acelasi timp modelarea ei dupa vointa clientului;
- finalizarea si testarea aplicatiei la termenul stabilit;
Echipa SIENNA IT reprezinta elementele si procesele unui sistem(un sistem care contine si elementul
client ce are ca rol directionarea produsului spre punctul finit, iesire) ce are ca intrare un plan de
proiect si ca iesire o solutie software.
Avantajele in alegerea companiei noastre sunt pretul scazut si calitatea produsului.
Va multumim ca ati citit politica firmei si va dorim o vizionare placuta in continuare a site-ului .
Echipa SIENNA IT SOFTWARE
28 Ianuarie 2008
Echipa SIENNA IT isi incepe parcursul pe piata software.
14 Aprilie 2008
Este lansat sistemul ERP de MANAGEMENTUL DOCUMENTELOR IN PROCESUL DE ACHIZITIE PUBLICA.