Colaborator Evenimente Copii

Ludio Ludic Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tinerii neobosiţi au misiunea să lucreze cu copiii sub diferite forme: petreceri sau ateliere, spectacole de teatru, parade, expoziții tematice.
Trebuie să se transforme în diferite personaje şi să încingă atmosfera la petrecerile pentru copii.
Aceştia se vor folosi de toate armele secrete ale unui animator: jocuri, pictură pe faţă, modelare de baloane, mişcări de dans şi un pic de talent actoricesc.
În ceea ce priveşte ateliere tematice, tinerii trebuie să explice copiilor şi să îi inveţe să confecţioneze diferite lucrări propuse de atelier.
În cazul spectacolelor de teatru, paradelor sau cel al expozițiilor tematice, artiștii vor pregăti, cu ajutorul nostru, momente care să se încadreze în temă.

CERINTE

Suntem în căutarea tinerilor artiști - actori, make-up artiști, artiști hand-made, cântăreți, pictori, dansatori, studenți la arte. Tinerii talentați (fetele şi băieţii) pe care îi căutăm:

- "Se pun la mintea copiilor"
- Zâmbesc întruna
- Sunt spontani
- Sunt foarte vorbăreţi
- Sunt descurcăreţi
- Sunt punctuali
-Sunt foarte amuzanți
- Acestora le plac petrecerile, poveştile şi copiii.

BENEFICII OFERITE

Noi asigurăm:
- Un mediu plăcut
- Sprijin pe parcursul colaborării
- Training gratuit
- Remuneraţie atractivă

Suntem studioul ce organizează evenimente pentru copii, cu pretexte pentru distracție pe diferite teme, ivite din...te miri ce!