Colaborare cu Expert Contabil

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectuarea contabilitatii complete a firmei in baza unui contract de colaborare - magazin online emite intre 30-60 facturi lunar, 1 angajat.
-Ocazional achizitii intracomunitare.
-Intocmirea tuturor situatiilor financiare.
-Intocmirea statelor de salarii si a declaratiilor aferente, relatia firmei cu ITM.
-Calculul si evidenta ambalajelor precum si intocmire declaratie Administratia Fondului de Mediu.
-Balanta lunara si situatii finaciare anuale.
- Mentine relatia cu Administratia Financiara si toate institutiile implicate inactivitatea de contabilitate.
- Se deplaseaza la institutii pentru depunerea lunara a documentelor firmei ( sector 5).

CERINTE

- Fire comunicativa, deschisa.
- Cunostinte solide in ceea ce priveste legislatia in vigoare privind domeniul financiar- contabil.
- Minim 5 ani experienta in domeniu, cuprinzand toate aspectele activitatii financiar-contabile.
- Studii superioare cu profil
economic( avantaj ASE).
- Cunostinte soft-uri contabile.

BENEFICII OFERITE

400 lei/ luna