Cod R9 - promoteri / hostess

Revis Recruitment Vision Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam ca intermediari pentru Promovare produse , organizare evenimente , deschideri magazine

CERINTE

Activitate adresata in special studentilor/elevilor

-Promovarea produselor/serviciilor in magazine conform training-ului;
-Invitarea clientilor sa testeze produsele promovate, oferirea de mostre, gratuitati, fly-ere, brosuri etc
-Prezentarea produselor promovate intr-o maniera atragatoare;
-Abordarea clientilor din raionul in care se afla produsele promovate si oferirea detaliilor si informatiilor referitoare la acestea;
-Informarea potentialilor clienti asupra avantajelor produselor promovate.

-Aspect fizic placut/carisma;
-Fire vesela;
-Spirit de spontaneitate;
-Persoane descurcarete/istete;
-Punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
-Bune abilitati de comunicare;
-Experienta in activitati similare constituie un avantaj.

Te rugam sa ne trimiti numai cv care includ o fotografie.

BENEFICII OFERITE

-Remuneratia este diferita de la un proiect la altul in functie de perioada lucrata, nr. ore/zi si tipul produselor promovate (se va comunica inainte de inceperea fiecarui proiect).
-Program flexibil in functie de proiect; orar 4-8 ore/zi; un eveniment poate dura de la 1 la 30 zile.
-Mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii recrutare personal

www.agentie-recrutare.ro