Coafeza/Stylist, Cosmeticiana, Manichiurista - Pedichiurista, Maseur.

Dani Stil

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te primim intr-un colectiv tanar, vesel, profesionist.
Organizam preselectie pentru personal salon infrumusetare corporala (Coafeza/Stylist, cosmeticiene, manichiuristi- pedichiuristi, maseuri)

CERINTE

- cursuri de specialitate absolvite
- abilitatea de a lucra in echipa
- experienta reprezinta un avantaj
- portofoliul de clienti este un avantaj;
- seriozitale si profesionalism;
- stabilitate la locul de munca;
- capabil sa intretina si sa mareasca baza de clienti.
- sa se asigure de satisfactia clientilor inainte ca acestia sa paraseasca incinta
- sa invite toti clientii sa revina si sa le multumeasca pentru vizita lor
- sa rezolve eventualele nemultumiri ale clientilor intr-o maniera eficienta si sa se asigure ca acestia vor reveni
- calitati: seriozitate, entuziasm, aspect ingrijit, inclinare catre client, comunicativa, tonica, responsabila
- comunicativ, optimist, inteligent, motivat, flexibil, focusat, gandire creativa, punctual.
- cu pasiune pentru aceasta meserie, dornic de perfectionare si aptitudini de a performa intr-o echipa.
-programarea clientilor.

BENEFICII OFERITE

- conditii de lucru foarte bune in salon
- mediu de lucru placut propice dezvoltarii personale si profesionale
- salarizare si bonusuri adecvate pregatirii profesionale
- nu se practica adaos comercial la materialele de consum
- posibilitatea de a lucra in ture
- posibilitatea de perfectionare: training-uri si deplasari la evenimente de specialitate
- se beneficiaza de serviciile salonului

DESCRIEREA FIRMEI

Salon de infrumusetare