Coafeza (hair-stylist), Manichiurista - tehnician unghii false, receptionera

Perfect Sun

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.magicsalon.ro angajeaza:

- coafeza (hair-stylist) - 1 post pentru salonul din Rahova si 2 posturi pentru salonul din Pantelimon
- manichiurista - tehnician unghii false (2 posturi pentru salonul din Rahova si 1 post pentru salonul din pantelimon)
- receptionera - salariu 1300 lei/ luna - 1 post pt salonul din Rahova
Programul de lucru este de 2 zile cu 2 zile sau o zi cu o zi.

CERINTE

- experienta in domeniu
- capacitatea de a invata lucruri noi
- amabilitate, seriozitate si bun simt
- recomandare de produse.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial de 1000 lei/ luna + bonusuri in functie de performante.
Traininguri de specialitate.
Mediu de lucru super atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Gaseste perfectiunea imaginii tale: www.magicsalon.ro

La Magic Salon ai toate serviciile necesare ca tu sa arati minunat in orice clipa. Folosim produse ale marcilor de top iar rezultatul este de fiecare data spectaculos. Bucura-te de servicii complete intr-un singur loc cu adevarat MAGIC

Locatiile din Otopeni, Rahova si Pantelimon va stau la dispozitie cu un personal bine pregatit si folosind produse profesionale Venim mereu in intampinarea clientilor nostrii cu oferte speciale si servicii complete.