Chimist Analist - Controlul Calitatii - Bucuresti

Terapia Ranbaxy

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza analizele fizico-chimice curente pentru produsele medicamentoase, materii prime si materiale de ambalare.
- Efectueaza analizele pentru toate fazele de validare a proceselor de fabricatie.
- Participa la elaborarea si revizuirea specificatiilor de calitate pentru produsele intermediare, finite, materii prime si materiale de ambalare.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate - Facultate de chimie
- Cunoasterea RBPF privind activitatea de control al calitatii, a aparaturii si echipamentelor de laborator
- Cunostinte operare PC si limba engleza la nivel mediu
- Experienta in activitatea de controlul calitatii constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Compania noastra ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un inalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Terapia Ranbaxy este cea mai mare companie producatoare de medicamente generice din Romania.