Cautam promoteri pentru distributie stradala

Stack Marketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti inventiv, iti place sa fii in contact cu oamenii, esti comunicativ, sociabil, esti ceea ce avem nevoie pentru echipa noastra de field marketing.

CERINTE

Mai vrem de la tine:
- sa iti doresti sa inveti in permanenta, sa te dezvolti si sa iti placa sa fii o "rotita" importanta dintr-un angrenaj

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
- program flexibil in functie de proiecte;
- plata saptamanal;
- oportunitati sa ne dezvoltam impreuna;
- training;
Pe langa schema de salarizare, iti oferim si o schema de bonusare pentru rezultate bune sau zambete "smulse" clientilor.

Suna bine? Aplica aici sau trimite-ne un CV la integrat@stackintegrator.ro si te vom suna garantat!

Postul este disponibil doar in Bucuresti, Brasov, Iasi si Cluj.

Compania noastra este o agentie de marketing direct tanara, specializata indeosebi in integrarea serviciilor de distributie ale materialelor in cutiile postale, fie distributie adresata sau neadresata. Livram servicii integrate de marketing direct pentru clientii nostri. Suntem o echipa cu experienta de peste 9 ani in implementarea serviciilor de distributie materiale publicitare, campanii de distributie in spatii publice.