Cautam intern in Atelierul de Panza – departamentul logistica si productie

ViitorPlus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca:
- esti organizat, punctual, respecti deadline-urile asumate
- ai capacitatea de a lucra independent si de a lua decizii singur
- esti perseverent – capabil de a ramane concentrat pe task pana gasesti rezolvarea potrivita

Si iti place ce facem in Atelier: www.atelieruldepanza.ro

CERINTE

Vino sa-ti povestim ce avem nevoie in echipa noastra:
- va trebui sa fii mereu la curent cu fluxul operatiilor din atelier si cu nevoile din fiecare moment;
- sa vii in intampinarea nevoilor de productie mentinand legatura cu furnizorii de materiale sau servicii, in functie de stadiul productiei;
- sa pregatesti pachetele de produse de livrat catre clienti;
- sa urmaresti finalizarea taskurilor pe care le incepi (livrarea comenzii, ridicarea pachetelor agentul curier, etc.);
- sa gasesti alternative pentru furnizorii existenti (research);
- sa indeplinesti alte sarcini care tin de inbunatatirea fluxului in Atelier, in functie de nevoi.

BENEFICII OFERITE

Vei invata foarte multe despre ce inseamna lucrul intr-un ONG, intr-o intreprindere sociala cu un ritm dinamic si cu oameni dedicati cauzelor sociale si de mediu!

ViitorPlus este o organizaţie neguvernamentală, nonprofit, care implementează proiecte de dezvoltare durabilă încadrându-se în următoarele domenii de activitate: managementul capitalului natural, producţie şi consum durabil, educaţie pentru dezvoltare durabilă, buna guvernare.